Specjalista ds. Analityki Kosztów i Wyceny Oferty Spółka: PGE Paliwa Nr ref: PGEEC/PAL/PW/9/2019 Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

  • bieżące monitorowanie cen rynku węgla w Polsce i na świecie,
  • prezentowanie tygodniowych zestawień wiadomości rynku węgla,
  • bieżące monitorowanie rynków energetycznych w Polsce i na świecie,
  • przygotowanie prognoz cenowych według bieżących potrzeb,
  • sporządzanie prognoz cenowych, prognoz do PMT, miesięcznych raportów oraz innych dokumentów analitycznych w zakresie węgla,
  • sporządzanie zestawień, raportów i dokumentów analitycznych w ramach bieżących potrzeb,
  • współpraca z kontrolingiem w zakresie danych niezbędnych do sporządzania miesięcznego raportu zarządczego R1.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego (mile widziane techniczne lub ekonomiczne),
  • biegłej znajomości pakietu MS Office (Excel, Power Point),
  • co najmniej 1 roku doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • wysokich zdolności analitycznych,
  • znajomości rynku paliwowego,
  • umiejętności pracy pod presją czasu,
  • znakomitych zdolności komunikacyjnych,
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (poziom B2/C1),
  • znajomość programu SAP i NSL będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w dużej firmie energetycznej,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń uwzględniający czytelny system premiowy,
  • możliwość rozwoju w ramach struktury wewnętrznej,
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • liczne świadczenia z ZFŚS,
  • 1 dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka.
„Dołącz do nas i zmieniaj branżę razem z nami”

gkpge_site